مرکز انفورماتیک پارسیان با داشتن کادری مجرب و با سابقه در امر طراحی وب و سئو سایت امکان طراحی انواع وب سایت، پرتال، فروشگاه اینترنتی، وب سایت فلش و ... را دارا می باشد.بسته نرمافزاری طراحی وب سایت پارسیان که  با  نام تجاری Parssoftمعروف است دارای قابلیت های گسترده ای در امر طراحی یک وب سایت جامع و حرفه ای را دارا می باشد..

وب سایت شما به عنوان یک ویترین چشم نواز معرف،کیفیت برند ،فعالیت ها و پروژهایتان میباشد و این فرصت را برایتان مهیا میکند که در میان رقبای خود متمایز باشید و مشتریان بالقوه و خاص خود را جذب کنید. طراحی سایت فرآیندی است که نیاز به دانش و تخصص بالا دارد، مرکز انفورماتیک پارسیان با سابقه درخشان کاری و رزومه حرفه ای ، این اطمینان را به شما میدهد که با بکار گیری بهترین ها در زمینه گرافیک ، برنامه نویسی ، بهینه سازی(seo) شما را در این فرآیند یاری کند.انفورماتیک پارسیان از سال 1380 مفتخر به ارائه خدمات در زمینه اینترنت ،طراحی سایت و تولید نرم افزارهای اداری میباشد. بزرگترین دستاورد ما در طی سالیان تجربه کاری ،نمونه کارهای حرفه ای و رضایت خاطر مشتریان گرانقدرمان می باشد.

طراحی سایت فروشگاهی و آموزشی

 

داشتن شعبه ای اینترنتی برای کسب و کار شما یک مزیت در دنیای امروز محسوب می شود. مشتریان شما بیشتر می پسندند از طریق سایت شما و در منطل خود از خدمات و محصولات با خبر شوند ...

طراحی سایت شرکتی

 

وب سایت شرکت ها و میتواند معرف آن ها به جهانی وسیعتر از آنچه می بینند باشد. یک وب سایت خوب و کارآمد میتواند در برند سازی و فروش شما تاثیر بسیاری داشته باشد.معرفی افراد، خدمات شرکت و محصولات قابل ارائه برخی از خدماتی است که شما میتوانید با طراحی یک وب سایت خوب به مشتریان خود ارائه دهید.

طراحی سایت خبری

 

در طراحی سایت های خبری اهداف مهمی باید رعایت شوند، نوع رفتار کاربر، دسترسی سریع وآسان به چکیده مطالب، زمان ماندگاری کاربر در صفحه و بسیاری از موارد دیگر. شرکت شبدیز با سالها تجربه در طراحی و توسعه سایت های خبری در کنار شماست.

طراحی اپلیکیشن موبایل

 

اپلیکیشن های موبایلی تبدیل به ابزاری برای راحتی زندگی ما شده اند، شاید شما هم ایده ای داشته باشید و یا بخواهید خدمات خود را مبتنی بر ios و اندروید ارائه دهید. پس با کارشناسان ما در تماس باشید تا هرچه سریعتر شمارا به اهدافتان برسانند.

طراحی سایت با CMS اختصاصی

 

امنیت بالا و قابلیت ارتقا سیستم نرم افزاری امکانی نبست که در سیستم های مدیریت محتوای آماده بنوان به دست آورد، تیم ما با تولید هسته قدرتمند سیستم مدیریت محتوای خود توانسته است انواع سایت ها بر اساس نیاز مشتری برنامه نویسی کند. سایت های خبری، شرکتی ، فروشگاهی، سازمانی و... از انواع پروژه های می باشد که انجام شده اند.

طراحی سایت با CMS آماده

 

مقرون به صرفه بودن همیشه یکی از معیار ها می باشد. پیشنهاد می کنیم قیل از برنامه ریزی بلند مدت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. شاید راهکاری باشد تا شما با هزینه بسیار کمتری پروژه های طراحی سایت خود را اجرا کنید